Miłość i pasja to idealne połączenie zwłaszcza w biznesie!

Nasza historia

Ponad 20 lat temu rozpoczęliśmy swoją przygodę z rynkiem pet-food jako lokalna, rodzinna manufaktura ulokowana pośród borów Pojezierza Pomorskiego w miejscowości Polanów. Obecnie manufaktura ustąpiła miejsca nowoczesnej fabryce, a niewielka, rodzinna firma zamieniła się w jednego z największych producentów przysmaków dla psów w Europie Środkowej.

Przysmaki z miłości do zwierząt!

 

Miłość i pasja to idealne połączenie zwłaszcza w biznesie! To z miłości do psów i ze zrozumienia ich potrzeb wyrosła rodzinna firma Edmunda Maciongi – MACED.

Wszystko zaczęło się w latach 90-tych od małej produkcji w przydomowej manufakturze, sprzedawanej w 95% na eksport do krajów Europy Zachodniej. Dziś nasza firma z Pomorza Zachodniego obsługuje największych detalistów i dystrybutorów w Unii Europejskiej, a w Polsce nasze produkty dostarczane są do ponad 3 000 sklepów zoologicznych.

Od małego zakładu rodzinnego, gdzie samodzielnie tworzono receptury produktów staliśmy się jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w tej branży, gdzie rocznie powstaje nawet kilkadziesiąt nowych receptur produktów.

Głównym założenie firmy jest sprawianie psom radości, a równocześnie dbanie o ich zdrowie. Za przyjaźń, którą nas obdarzają, odwdzięczamy się tworząc najlepsze przysmaki na rynku.

Zakład produkcyjny

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Polanowie, w województwie Zachodnio-Pomorskim, pomiędzy pięknymi lasami. To właśnie bliskość natury jest dla nas największą inspiracją w tworzeniu psich przekąsek!

Specjalistyczna wiedza z zakresu żywienia psów gwarantuje odpowiednio zbilansowaną kompozycję smakołyków, a do ich tworzenia wykorzystujemy naturalne składniki od lokalnych dostawców.

Ponad 20 letnie doświadczenie…

Dzięki nowoczesnemu parkowi przemysłowemu nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Do ich tworzenia używamy jedynie naturalnych składników tworząc receptury w oparciu o ekspercką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Oddajemy w ręce właścicieli naszych czworonożnych przyjaciół produkty, którym można zaufać. Dzięki różnorodności oferty i wykorzystaniu własnej technologii oferujemy możliwość wyboru przysmaków dopasowanych do potrzeb Twojego Pupila na każdą okazje!

Przysmaki są ważnym uzupełnieniem psiej diety, dlatego nasi eksperci opracowują receptury i produkują smakowite i pełnowartościowe produkty wyłącznie z naturalnych składników, a funkcja smakołyków dopasowywana jest zarówno dla potrzeb psa, jak i jego właściciela.

Zobacz więcej