Kariera

Szukasz pracy?
Dowiedz się, kogo szukamy i co oferujemy naszym przyszłym pracownikom.

Praca w Maced

Lubimy pracować z ludźmi, którzy podzielają naszą pasję do dostarczania naszym klientom najlepszych produktów. Jeśli kochasz zwierzęta, lubisz pracować w przyjaznej i nastawionej na rozwój atmosferze – możesz być tym, którego szukamy! Sprawdź nasze najnowsze oferty pracy i jeśli uważasz, że to jest stanowisko dla Ciebie, nie wahaj się i aplikuj!

Stabilne zatrudnienie

Uczciwe wynagrodzenie

Rozwój osobisty

Oferty pracy

Magazynier/operator wózka widłowego

Polanów, zachodnio-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek samochodów
  • wydawanie i przyjmowanie towaru zgodnie z przyjętymi zasadami
  • kompletacja towaru
  • wydawanie towaru do produkcji

Pracownikom zapewniamy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie bazowe oraz system premiowy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie dla pracownika i rodziny
  • finansowe dodatki świąteczne

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • książeczka sanepid lub chęć wyrobienia
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwóch zmian 6-14, 14-22

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Maced sp. z o.o. z siedzibą w Polanowie przy ul. Bobolicka 18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Maced sp. z o.o. z siedzibą w Polanowie przy ul. Bobolicka 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zobacz więcej

Pracownik produkcji

Bobolice, zachodnio-pomorskie

Maced sp. z o.o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko pracownik produkcji/ obróbka surowca

Miejsce pracy Polanów, możliwość dojazdu autobusem zakładowym na trasie Bobolice-Polanów

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do firmy celem spotkania się z pracodawcą oraz możliwością zapoznania się z produkcją.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-11.00, 76-010 Polanów ul. Bobolicka 18

Wszystkim pracownikom zapewniamy:

– zatrudnienie w ramach umowy o pracę

– wynagrodzenie bazowe oraz system premiowania

– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie dla pracownika i rodziny

– finansowe dodatki świąteczne

Wymagania:

– chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

– książeczka sanepid lub chęć wyrobienia

Wymiar pracy: Pełny etat

Zarobki: 2600-4000 zł/mies. brutto

Nie znalazłeś ofert pracy dla Siebie?
Nic straconego.

Odezwiemy się w przypadku zainteresowania Twoją aplikacją.